Po-Pia: 8:00 – 17:00
Montáž a renovácia výťahov

Náš odborný tím sa špecializuje na inštaláciu a renováciu výťahov...

Obnova výťahov

Súčasťou kvalitného bývania je aj funkčný a moderný výťah, v ktorom sa budete cítiť maximálne bezpečne a pohodlne. Ak máte pocit, že toto tvrdenie pre vás nie je aktuálne a výťah vo vašej bytovke je už za zenitom, nastal čas na zmenu. Okrem bezpečnosti vám prinášame aj nižšie energetické náklady, estetiku, zväčšenú kabínu a jej nosnosť, zníženie hlučnosti a garantovanú päťročnú záruku (v prípade čisto nových výťahov štvorročnú).

servis a vymena vytahov

Vaše požiadavky na prvom mieste


Samozrejme, rovnako ako pri každej službe, najskôr prebehne konzultácia, kde nám poviete vaše očakávania a predstavy. Garantujeme vám, že nami zrealizované výťahy budú pre vás skvelou investíciou a peniaze sa vám budú postupne vracať vďaka nižším energiám. Chceme, aby ste sa v kabíne cítili komfortne, aby ste do nej bez problémov vošli s detským kočíkom či invalidným vozíkom a aby sa vás zmestilo čo najviac, nech nikto nemusí čakať, kým sa vyvezie sused.

Aké typy výťahov používame?

Výťahové zariadenia sa vyrábajú v Českej republike a ich servis môže vykonávať každá firma s oprávnením na výťahy.

V našej ponuke nájdete modely s nosnosťou od 320 do 1000 kg, s maximálnym počtom osôb od 4 do 13 a rýchlosťou 1 m/s. Okrem toho si môžete vybrať medzi prechodnými a neprechodnými typmi alebo ručnými či automatickými dverami.

Renovácia výťahov

sk_SKSlovak