Po-Pia: 8:00 – 17:00
Výmena dverí a okien

Kvalitné okná a vchodové dvere majú priaznivý vplyv na energetickú účinnosť, estetiku a celkovú hodnotu vašej nehnuteľnosti. Aby spĺňali tento účel, je potrebné zohľadniť viacero faktorov. 


Okná


Všeobecne platí, že pri oknách je dôležité všímať si hrúbku materiálu, zasklenie, kovanie a podobne. V dnešnej dobe sú najpopulárnejšími oknami plastové a hliníkové. Dôvodmi sú najmä skvelá izolácia tepla či hluku, odolnosť proti vetru a minimálna údržba. Plastové zaujmú aj veľmi priaznivou cenou a hliníkové zasa estetickou príťažlivosťou. Výber vhodného materiálu s vami prekonzultujeme. Vždy záleží najmä na vašich preferenciách, ale aj na polohe domova. 


výmena okien

Vchodové dverePrioritnými vlastnosťami sú funkčnosť a zabezpečenie proti krádeži. Podobne ako okná by mali byť odolné aj voči vplyvom počasia a poskytovať zvukovú či tepelnú izoláciu. V súčasnosti je mimoriadne populárne otváranie na čipy či elektronické karty. Jednak ide o mimoriadne efektívny a pohodlný spôsob a ďalšou prednosťou je hygienickosť, keďže sa nemusíte chytať kľučky. Aj tu sa kladie dôraz na dizajn, aby dobre ladili s budovou a pôsobili moderne. Samozrejmosťou je konzultácia, aby sme spoločne vybrali ten najvhodnejší typ.

Výmena dverí a okien

sk_SKSlovak