Po-Pia: 8:00 – 17:00
Rekonštrukcia balkónov
Náš skúsený tím vyniká v rekonštrukciách balkónov a lodžií, pričom hladko spája krásu, funkčnosť a odolnosť vonkajších priestorov vašej nehnuteľnosti.

Rekonštrukcia balkónov a lodžií


Na balkónoch či lodžiách si mnohí tvoríme malé záhradky, vychutnávame kávu na čerstvom vzduchu alebo debatujeme so susedmi. S plynutím času a poveternostnými vplyvmi však nastáva potreba ich rekonštrukcie. A na to treba odbornú prácu aj kvalitné materiály.

rekonstrukcia balkonov

Zábradlie treba vymeniť, nie opraviť


Opotrebované zábradlie je pomerne častým problémom. Už viackrát sme sa stretli s čiastkovými opravami, ako napríklad výmena výplne či obnovenie starého náteru, čo bolo iba krátkodobým riešením problému. Pre dlhú životnosť je potrebná výmena celého zábradlia. Materiál odporúčame nehrdzavejúcu oceľ či hliník, ktoré sú odolné voči korózii a najmä bezpečné. 


Spádovanie je nevyhnutnosťou

Dlažba je ďalším dôležitým prvkom balkónov či lodžií. Pri jej výbere musia byť dodržané najmä základné technické požiadavky ako odolnosť voči mrazu či protišmyková úprava. No nesmie sa zabúdať na problém so stojacou vodou, Preto je nesmierne dôležitá realizácia spádovaných vrstiev. Najčastejšie sa využívajú hydroizolačné materiály na báze tekutých fólií. Voda opúšťa balkón cez klampiarske oplechovanie, a tak naň odporúčame použiť materiál odolný proti korózii, napríklad hliník.

sk_SKSlovak